Zdrowiej z rodzinką Memo!

O nas

To my – Basia, Zbyszek i Julka Memo, czyli wesoła familia, która zmaga się z codziennymi problemami – również zdrowotnymi. U nas każdy jest uzupełnieniem pozostałych członków rodziny. Lubimy spędzać razem czas, w szczególności organizować plenerowe wycieczki. Poznajcie nas bliżej:

Basia, 33-letnia księgowa, z ogromną pasją do życia. Jest żywiołowa, energiczna i bardzo emocjonalna, co przekłada się znacząco na jej postrzeganie świata. Pasjonuje się medycyną naturalną, ale nie rezygnuje z konwencjonalnej. Uwielbia podróżować, jej ulubionym rejonem świata są kraje śródziemnomorskie. Dużo też czyta, z zapałem pochłonęła ostatnio całą serię Harrego Pottera.

Zbigniew, 35-letni dyrektor pionu kredytów gotówkowych, w jednym z dużych banków. Spokojny, stateczny i zrównoważony. Jest totalnym przeciwieństwem małżonki, którą poznał w okresie, kiedy oboje jeszcze studiowali. Jest fanem sportów motorowych, w szczególności żużla, lecz sam preferuje jazdę na rowerze, której poświęca prawie każdą  wolną chwilę.

Julka, wulkan energii, ciężko za nią nadążyć. 5-letnie, idealne połączenie charakterów rodziców. Lubi chodzić do przedszkola, bawić się lalkami i jeść żelki. Jest chorowita, ale zupełnie po niej tego nie widać. Kiedyś chciałaby zostać lekarzem, albo archeologiem – jeszcze sama do końca nie zdecydowała.

Pomysł bloga powstał, bo Basia jako troskliwa mama i żona, intensywnie próbowała znaleźć rozwiązanie swoich problemów. Nie udało jej się, dlatego wymyśliła, żeby stworzyć takie miejsce w Internecie, w którym każdy znajdzie odpowiedź na swoje zdrowotne bolączki.

Tak powstało zdrowiejzmemo.pl, gdzie opowiadamy i radzimy Wam jak szybko i sprawnie pokonać dolegliwości, które towarzyszą każdemu z nas!

Wpadajcie kiedy chcecie – czytajcie, komentujcie, udostępniajcie! Do zobaczenia!

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.