Zdrowiej z rodzinką Memo!

Dowiedziałam się!

| 0 Komentarzy

Słuchajcie, słuchajcie, słuchajcie! Okazuje się, że można pomóc Julce! Dużo czytałam i rozmawiałam też z pewnym chiropraktykiem, i okazuje się, że bańki chińskie są doskonałym sposobem na astmę oskrzelową. Co więcej, nie powodują żadnych skutków ubocznych i już po pewnym czasie można całkiem odstawić leki, bo stają się niepotrzebne!

Wiem, że wiele osób boi się tego typu rozwiązań, ale zupełnie niepotrzebnie. Bańki stawiane przez specjalistę nie mają prawa nam zaszkodzić, co więcej nie są bolesne. Nie stawia się ich w miejscach, którym mogą jakoś zaszkodzić, czyli np. okolice serca, dużych naczyń krwionośnych, twarzy, żołądka, czy brodawek sutkowych. Na Julkową astmę wystarczy kilka baniek na plecach. Idziemy w przyszłym tygodniu na pierwszy zabieg, muszę tylko jeszcze powiedzieć Zbyszkowi…

A, właśnie! Zbigniew, mężczyzna, któremu żaden lekarz nie pomoże. Przynajmniej w jego mniemaniu. Pisałam Wam o tym jego kolanie i fizjoterapeucie, który na nieszczęście był u nas wczoraj. Mój wspaniały mąż, na początku, za żadne skarby nie chciał dać się dotknąć, ale potem kiedy udało się go jakoś przekonać, okazał się zachwycony efektami. Ból odpuścił, mógł swobodniej ruszać nogą i podobno chce żeby fizjoterapeuta znowu do nas przyszedł. No, zobaczymy…

No i to chyba by było na tyle. Oj, nie! Zapomniałabym o tych kremach z Maroka, słuchajcie, nie spodziewałam się, że tyle tego jest!

Wiecie jak wyglądają kuracje dermatologiczne na trądzik. Ogromne koszta, ogrom czasu i ogrom skutków ubocznych. A efekt? Różnie bywa, czasem świetny, innym razem znikomy. Poczytałam sobie trochę o tych Skarbach Maroka i okazuje się, że tamtejsze maseczki, kremy itp. są nie tylko naturalne, ale przede wszystkim bardzo skuteczne! Mam dla Was dziś dwa przepisy, które mają zdziałać cuda.

Krem do twarzy z Maroka, likwidujący trądzik i wygładzający ceręmorocco-arabic-muslim-8400745-o:

  • glinka biała z ekstraktem różanym
  • glinka Ghassoul
  • woda z róż damasceńskich
  • olejek z drzewa herbacianego
  • olejek jaśminowym

Wszystko dodajemy w tych samym proporcjach, mieszamy i już! Całość produktów znajdziecie w sklepie zielarskim.

Maseczka przeciwtrądzikowa i odmładzająca:

  • marokańska glinka Rassoul
  • woda różana
  • olej z czarnuszki
  • olejek z drzewa herbacianego

Kilka kamyczków glinki Rassoul rozpuszczamy w małej ilości wody różanej, dodajemy łyżeczkę oleju z czarnuszki i zakrapiamy kilkoma kroplami olejku z drzewa herbacianego. Produkty, jak poprzednio, są do kupienia w większości sklepów zielarskich.

Ja lecę się smarować i Wam radzę zrobić dokładnie to samo!

Buziaczki, Basia.

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.